תפריט

אחסנת דירות זה לא מסובך – בוא תהיה דוקטור למחסנים

אחסון דירות לא חייב להיות פרויקט מתיש ומורכב, אם רק מסתייעים בשירות הנכון על ידי חברת הובלות ואחסון מקצועית. התשלום הוא לפי נפח המחסן המבוקש, הביטוח קיים תמיד, ועליכם רק לבחור את נפח המחסן הדרוש לכם עבור אחסון דירות, רכוש וציוד.

שירות אחסנת דירות ניתן כחלק משירות מקיף של חברת אחסון כל, הפועלת למעלה מ-30 שנים בתחום האחסון, הובלות, שירותי אריזה ועוד. החברה מציבה לבחירתכם מחסנים להשכרה בחדרים פרטיים ובשיטות אחסון מאובטחות ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים בהשארת הציוד שלכם אצל חברה מובילה, שמאחסנת כבר עשרות שנים את כל סוגי הציוד ותכולות הדירות הקטנות והגדולות, מפעלים ומשרדים. במידה ואתם זקוקים לשירותי אחסנה, תמיד כדאי לברר, קודם כל, לגבי סוגי מחסני האחסנה שהחברה מציעה לכם ולגבי חומרי הגלם מהם הם בנויים. בטון, הוא חומר הגלם המועדף והמיועד עבור אחסון קצר וארוך טווח ועבור אטימה מרבית.

מקום אחסנה

גישה ידידותית ונוחה למחסני אחסון

ישנם מקרים רבים, בהם אנשים זקוקים לשירותי אחסון דירות בעקבות מעבר מגורים לחו"ל, והגישה אל הציוד אינה מהווה פקטור משמעותי בבחירת מחסני אחסנה כאלו או אחרים. מאידך, נפוצים גם המקרים שאנשים זקוקים לאפשרויות גישה קבועה ונוחה אל הציוד והרכוש שלהם, כך שאחסנה בחדרים פרטיים עשויה להוות מענה מדויק ביותר.

מחסני אחסנה בחדרים פרטיים, תמיד יהיו מצוידים במערכות גילוי אש ועשן, יהיו נעולים מאחורי שני מנעולים, יהיו אטומים הרמטית מפני נזילות ועוד. אחסון הציוד מתבצע מאחורי שני מנעולים, היות וזו הדרך הבטוחה ביותר על פי חברות הביטוח, וחברת האחסנה חייבת לפעול על פי כללים ותקנות אלו. שיטה זו נקראת שיטת כספת, והיא מיועדת בכדי להבטיח שרק אנשים הכלולים בחוזה, יהיו רשאים לגשת אל הציוד ולפתוח את מחסן האחסון. אתם תצוידו במפתח ומנעול, וכן גם חברת האחסנה. בכדי לקבל גישה אל הציוד, יש לעבור את פתיחת שני המנעולים הללו של המחסן.

מחסני אחסון מקצועיים בשלושה סניפים בארץ

ניתן להסתייע בשירותי אחסנה עבור אחסון במדפים ובצורה מסודרת מאוד. האחסון מתבצע בשלושת הסניפים שבארץ, והם ניתנים כחלק מהפעילות הכוללת של חברת ההובלות. ניתן להתאים את נפח המחסן בהתאמה מלאה לתכולת הדירות או המשרדים שלכם, והתשלום יהיה 35 ₪ לקוב בודד. החברה מספקת מחסנים רבים ובגדלים שונים, כך שאין צורך לשלם שקל אחד נוסף מעבר למה שאתם צריכים.

המחיר, תמיד יגלם גם את הביטוח על הרכוש שלכם. תמיד מומלץ לשאול לגבי הלקוחות הקבועים של החברה, שחלקם מאחסנים ציוד באופן קבוע, למעלה מ-15 שנים כבר. מחסני האחסון תמיד נקיים וסטריליים, עד כמה שניתן, ולעולם לא תצטרכו להתעסק באבק שנספג בספות שלכם או ברהיטים אחרים.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מברגים לפלאפון
מכשירי נייד

תיקון טלפוני חברת סמסונג

טלפונים ניידים מבית סמסונג נחשבים למכשירים איכותיים משתי סיבות: מעבדים חזקים ומערכת הפעלה שמסוגלת להריץ מספר תוכנות בו זמנית. בנוסף, מכשירים אלו מאפשרים גלישה נוחה באינטרנט כך שהם מתאימים לכל

קוביית קרח
פיננסים

איך לבחור חדר קירור?

פותח עסק חדש ומתלבט איך לבחור חדר קירור? באמצעות צוות המומחים של חברת דמיאס תוכלו לקבל חדר קירור מושלם בעלות כספית אטרקטיבית. כל הפרטים – בהמשך המאמר. חדר קירור לעסק

תינוקות

מתנות שימושיות לאם ולתינוק

רכישה של מתנות ליולדת כמו גם ליילוד מחייבת חשיבה מעמיקה לגבי הצרכים, וזאת משום שמדובר בשוק רחב מאוד בו לא מעט פעמיים אנשים רוכשים מתנות אשר אין בהן שימוש. כיצד