נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך נוכל לדעת האם מדובר ביהלום מזויף או אמיתי?

הרה

רבים שמעו על הרכישה השגויה של בחורה צעירה ממרכז הארץ. שכן, המקרה דובר בחדשות, ברחבי הרשת וברחובות הערים ברחבי הארץ. כולם מדברים על הרכישה של יהלום מזויף שהוצג לה כאמיתי ברשת. יצאנו לבדוק איך אפשר לדעת אם מדובר ביהלום אמיתי או מזויף וחזרנו עם תשובות וגם טיפים שיאפשרו לכם לבחור יהלום על הצד הטוב ביותר.

 

הדרך הטובה ביותר לדעת אם יהלום אמיתי או מזויף

כל מומחה ביהלומים יגיד לכם שהדרך הטובה ביותר לדעת אם יהלום הוא אמיתי או מזויף היא באמצעות קבלת טפסים מקוריים שמגיעים עם היהלום. כן, כן, קראתם נכון. כל יהלום מגיע עם טופס מיוחד וחותמת שמראים כי מדובר ביהלום אמיתי ולא בזיוף. הבחורה שרכשה את היהלום המזויף קנתה אותו באתר יד שניה מבלי שידעה שעליה לקבל את המסמך שמאשר את מקוריות היהלום.

 

רוצים לבחור נכון? תימנעו מרכישה של יהלום יד שניה

אם אתם רוצים לבחור יהלום אמיתי אתם צריכים להגיע לחנות טבעות יהלומים ולא לבצע רכישה יד שנייה בכל דרך שהיא. אנו ממליצים להימנע מכך בכל מצב. גם אם מדובר באדם שאומר לכם שיש לו אישור על היהלום. שכן, יש לא מעט זיופים של יהלומים ושל האישורים הנלווים. ברגע שאתם קונים בחנות מוכרת, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מבצעים רכישה נכונה ושיש לכם אחריות.

יהלום יד שנייה

בחירה בחנות מומלצת ומוכרת – איך עושים את זה?

אם אינכם מכירים חנות מוכרת ומומלצת של יהלומים, כדאי שתדעו שיש לא מעט כאלה. עליכם לערוך בירור מקיף ברחבי הרשת. אנחנו מאמינים שחוכמת ההמונים מסייעת במצבים מסוג זה. שכן, יש המון אנשים שקנו בעבר יהלומים אמיתיים והם יוכלו לומר לכם באיזו חנות הם קנו והאם הם היו מרוצים (או שלא). הנה כמה דרכים לקבל המלצות על חנויות יהלומים שונות:

  • באמצעות בירור ברחבי הפייסבוק
  • באמצעות קריאת ביקורות בלשונית הביקורות של גוגל
  • באמצעות פרסום הודעה בפורומים לתכשיטים

 

חושבים שקניתם יהלום מזויף? מה עליכם לעשות כעת?

אם אתם חושבים שקניתם בטעות יהלום מזויף, עליכם לגשת אל יהלומן מומחה ולבקש את חוות דעתו. שכן, הוא יוכל לבדוק את היהלום באופן מעמיק באמצעות מכשירים מיוחדים. לאחר בדיקה קצרה מאוד הוא יוכל לציין בפניכם אם מדובר ביהלום מזויף או אמיתי. אין יותר מידי מה לעשות במידה וגיליתם שרכשתם יהלום מזויף חוץ מלהתעצב על כך. אנחנו כאן כדי להגיד לכם שיש דברים יותר קשים בחיים, והכי חשוב שזה עניין של כסף ולא בריאות.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך תוכלו לבחון אם יהלום הוא אמיתי או מזויף. כעת, כשיש בידיכם את המידע, נותר לכם רק לבדוק את היהלום שברשותכם או את זה שאתם מתכננים לקנות בקרוב.

 

הרה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי