נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

המדריך המלא לשימוש בספריי השהייה

תמונה להמחשת זרע גברי

לא מעטים הגברים ברחבי העולם שמתמודדים עם בעיה של שפיכה מוקדמת.

שפיכה מוקדמת גורמת ליחסי המין להיות קצרים מהרגיל, לא מהנים ולא מספקים עבור הצד השני, והם מביאים איתם מבוכה גדולה שמותירה את שני הצדדים במצב מאוד לא נעים.

לשמחתנו בשנים האחרונות הצטרפו אל המדפים כמה מוצרים טבעיים שיכולים לסייע בבעיה הזו, ואחד מהם הוא ספריי השהייה.

אז ברוכים הבאים אל המדריך המלא לשימוש בספריי השהייה!

כאן נסביר לכם בדיוק מה לעשות, איך לעשות ומתי לעשות ותאמינו לנו – יחסי המין שלכם עומדים לחזור בחזרה למסלול בסוף הקריאה.

 

ספריי השהייה – מוצר טבעי ללא מרשם רופא

לפני שנסביר לכם איך משתמשים בספריי השהייה, חשוב שתדעו עליו כמה דברים. ספריי השהייה הוא מוצר טבעי שמאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי.

הוא נולד מתוך ההבנה שקיימים גברים רבים שמתמודדים עם בעיה של שפיכה מוקדמת, ובמקביל לא רוצים להסתבך עם תרופות כימיות שעלולות להביא איתן תופעות לוואי.

ספריי השהייה הוא בטוח לשימוש ולא מכיל חומרים שעלולים לגרום להתמכרות או לתופעות לוואי חמורות, ולכן גברים רבים פונים אל הפתרון המצוין הזה וחוזרים להנות מחיי מין תקינים ומהנים.

עוד מידע על ספריי השהייה ניתן למצוא כאן.

 

המדריך המלא לשימוש בספריי השהייה

אז איך משתמשים בספריי השהייה? פשוט מאוד. ספריי השהייה מגיע עם פיה לחיצה שתשמש אתכם לקראת קיום יחסי המין.

לחיצה אחת על הפיה של ספריי השהייה תוציא כמות ג'ל בגודל של עיגול קטן, וזוהי כל הכמות שלה תזדקקו לאקט בודד.

את הכמות יש למרוח בשני סיבובים מסביב לעטרה ועוד מריחה קלה על החלק הפנימי של הכיפה.

את הג'ל יש למרוח כ-20 דקות לפני ביצוע האקט המיני, אז הוא יוכל להתחיל להשפיע ואתם תוכלו להתענג על סקס ארוך, עמיד ולא מביש.

 

איפה ניתן למצוא ספריי השהייה?

מוצר טבעי של ספרי השהייה נמכר על ידי מספר חברות. לפני שתקנו ספרי השהייה חשוב לוודא שאתם אכן קונים אותו אצל אחת החברות המקצועיות והמומלצות בתחום, כדי לא ליפול למוצרים מזוייפים או חלילה לא טבעיים.

אחת החברות המוכרות בתחום היא חברת נטורל ויאגרה, שמלבד ספריי השהייה משווקת מוצרים נוספים להתגברות על בעיות כמו חוסר חשק, אין אונות ושפיכה מוקדמת.

המוצרים הטבעיים של חברת נטורל ויאגרה מגיעים בצורת ג'לים, קרמים, משחות, טבליות, טיפות וכדורים, והם בעלי השפעה כמעט מידית על כל בעיה מינית שאיתה אתם עשויים להתמודד.

 

וכמה זה עולה?

מחירים של מוצרים טבעיים נעים בדרך כלל בין 100 ש"ח ועד 700 ש"ח, כאשר המחיר תלוי בסוג המוצר, בכמות שתרכשו וכמובן החברה שממנה תרכשו את המוצר. כשמדברים על ספריי השהייה באופן ספציפי המחיר הוא 249 ש"ח ואף ניתן לקבל אותו במשלוח עד הבית. תהנו!

 

תכשיר חומר סיכה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים
יחסים
אהבה אסורה

אהבה אסורה מככבת במרכזן של עלילות מחזות, ספרים, סרטים ואין ספור שירים. אהבה אסורה ספוגה תמיד ברומנטיקה שבהתגברות המשותפת