נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

האם חוקר פרטי יכול לבצע גם חקירות בחו"ל?

איש חקירות

יש חקירות פרטיות יחסית פשוטות שניתן לסיים במהירות רבה, אך יש גם חקירות פרטיות הרבה יותר מורכבות.

בדרך כלל חקירות מורכבות כוללות לא פעם גם נסיעות ומעקבים בחו"ל, וכדאי לדעת:

חלק מהחוקרים הפרטיים יוכלו לבצע משימות כאלה על הצד הטוב ביותר, כך שרצוי לבדוק אל מי אתם פונים.

 

המורכבות של ביצוע חקירות בחו"ל

זה לא משנה אם הסיבה לחקירה היא אישית או עסקית, כי בכל מקרה ברור מדוע ביצוע חקירות בחו"ל עלול להיות מעט מורכב יותר. צריך לנסוע לחו"ל אחרי האובייקט שאחריו עוקבים, להתנהל במרחב אחר וגם להתמודד עם קשיים לוגיסטיים שונים. זו הסיבה שבגללה, אם ברור לכם שחלק מהחקירה שאתם רוצים להזמין צריכה להתקיים בחו"ל, עליכם לבחור רק משרד חקירות שיוכל לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

 

איך בוחרים משרד חקירות?

לא חסרים משרדי חקירות שונים ברחבי הארץ ולכן טבעי שתהיה לכם דילמה לגבי בחירת משרד החקירות שלכם. האם כל משרד יוכל לספק את אותן הוכחות באותה מהירות? ואם בכל מקום עובדים אנשי מקצוע טובים? התשובה היא לא. למעשה, ממש כפי שקורה בכל תחום אחר, גם בתחום החקירות הפרטיות אנחנו רואים שיש אנשי מקצוע מוצלחים יותר מאחרים. מצד שני, אתם הרי לא תלכו ותשאלו מכרים וקרובים האם הם יוכלו להמליץ לכם על משרד חקירות כזה או אחר. לכן כדאי לבדוק אונליין את ההמלצות שונות ולפעול בהתאם להן.

 

האם חקירה שמתבצעת בחו"ל עולה יותר?

התשובה היא, מטבע הדברים, כן. חוקר פרטי שצריך, במסגרת החקירה, לנסוע גם לחו"ל, יצטרך להשקיע בחקירה שלכם הרבה יותר זמן ולהתמודד עם קשיים אחרים לגמרי. לכן ברור שתשלמו על חקירה כזאת יותר, אך מצד שני, לא תמיד המחירים יהיו מופקעים. כדאי לדעת שבדרך כלל חוקרים פרטיים לא גובים מחיר גלובאלי על החקירה אלא מעדיפים תשלום לפי שעה. על מנת שתוכלו להימנע מהפתעות לא נעימות בנושא הזה רצוי לדבר עם החוקר שלכם מראש, להבין כמה הוא גובה וכמה החקירה כולה יכולה לעלות לכם בסופו של דבר.

 

האם יש הבדל בעלות בין חקירה אישית ובין חקירה עסקית?

ברוב המקרים התשובה לשאלה הזאת היא לא. מבחינת החוקר הפרטי זה לא באמת משנה אם מה שמטריד אתכם זה האם בן הזוג בוגד או שאולי יש אדם שמועל באמון שלכם בעסק. בכל מקרה הוא יצטרך להשקיע בחקירה שלכם את אותו מספר שעות ואת אותו מאמץ ולכן מורכבות החקירה היא זו שתשפיע על העלות הסופית. מה שבטוח זה שרגע לפני שאתם בוחרים את משרד החקירות שלכם רק בהתאם לעלות, כדאי יהיה לבדוק גם את הניסיון ואת המקצועיות של החוקר, כי אלה שני נתונים שלא כדאי להתפשר עליהם.

איש מוסווה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
אלטשולר שחם
הפנים שמאחורי אלטשולר שחם

בישראל קיימים מספר בתי השקעות אשר מציעים השקעה וחיסכון במגוון אפיקים. בתי ההשקעות נבדלים זה מזה בתחומי ההתמחות שלהם,