נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

איתור נזילות באמצעות חיישן גז

איתור נזילות

איתור אחר נזילה באמצעות חיישן גז נחשבת להליך ידוע שנעשה במצבים שבהם יש צורך בבירור מעמיק במטרה לאתר נזילה בבתים פרטיים. ראוי לציין כי מדובר בהליך שנעשה במרבית המקרים בשטחים חיצוניים לבית כמו למשל בגינה או בחצר. במדריך הנוכחי נציין בפניכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת אודות איתור נזילות עם חיישן גז, כדי שתוכלו לדעת בדיוק במה מדובר.

 

תכירו את האנשים שעומדים מאחורי מדריך זה

את המדריך הנוכחי שאנו כותבים זה עתה לא כתבנו באופן עצמאי. שכן, היה חשוב לנו לפנות אל גורמים שיודעים דבר או שניים אודות ההליך המדובר. לכן, פרסמנו פוסט בקבוצה של אינסטלטורים בפייסבוק ומקצוענים שמתעסקים באיתור של נזילות, כדי שנוכל לקבל מהם את כל המידע המקיף בנושא.

לשמחתנו, פנו אלינו מעל ל – 40 גורמים שציינו כי ישמחו לקחת חלק בהליך. זו ההזדמנות להודות להם על הסיוע שהעניקו לנו. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור והוא צפוי להביא למודעות חשובה בנושא.

 

איך עובד ההליך?

איתור של נזילה בגז מתבצע על ידי מומחים לדבר, בזמן שהם עושים שימוש במכשיר מיוחד שיש לו חיישן גז. המכשיר פולט גז שמורכב ברובו מחנקן ואחוז קטן מאוד של מימן. המכשיר פולט את הגז אל תוך טוואי הצנרת בדירה לאחר שזה רוקן לגמרי ממים.

באותו הזמן, בעל המקצוע מסתכל על מסך שמראה לו (באמצעות החיישן שמאפשר להביא לזיהוי של נזילה) היכן יש נזילה. ראוי לציין כי מדובר בגז ידידותי לסביבה, כך שאין חשש מפגיעה של רעלים. אם תרצו לקרוא פרטים נוספים בנושא, כדאי שתיכנסו אל האתר הבא: xblade.co.il.

 

מתי צריך לבצע איתור של נזילה באמצעות חיישן גז?

בדרך כלל, אנשי מקצוע משתמשים באיתור של נזילות באמצעות חיישן גז במצבים שבהם יש צורך בבירור אפקטיבי ומדויק. חיישן מסוג זה יכול להגיע אל מעמקי הצנרת. המומחים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו בפנינו שהמכשיר שברשותם יכול להגיע עד לעומק של כ – 12 מטרים בתוך האדמה! וזאת בניגוד לאמצעים אחרים של איתור נזילות כמו למשל מכשיר אקוסטי או מצלמה טרמית שהם מוגבלים למטרים ספורים בלבד.

 

בחירה נכונה בבעל מקצוע

רגע לפני שהמדריך יסתיים, חשוב לנו לציין בפניכם כי עליכם לבחור בתבונה את בעל המקצוע שיגיע אליכם לביצוע של איתור נזילה באמצעות חיישן גז. שכן, חשוב מאוד לבדוק מראש שמדובר בבעל מקצוע שעומד בפרמטרים הבאים:

  • בעל ניסיון רב בתחום
  • יש לו ציוד מתקדם
  • אמין ומוסמך

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת את כל הפרטים החשובים בנוגע לאיתור של נזילות באמצעות חיישן גז. כך שכעת, נותר לכם רק לפנות אל בעל מקצוע מוסמך שעונה על הפרמטרים שצוינו לעיל ולבקש ממנו לבדוק באמצעות חיישן גז אם יש נזילה.

איתור נזילות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
אלטשולר שחם
הפנים שמאחורי אלטשולר שחם

בישראל קיימים מספר בתי השקעות אשר מציעים השקעה וחיסכון במגוון אפיקים. בתי ההשקעות נבדלים זה מזה בתחומי ההתמחות שלהם,