נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מהי פירוטכניקה – המדריך המלא

פירוטכניקה של אורות כתומים

אם הולכים לפי ההגדרה המילונית היבשה, ההגדרה לפירוטכניקה היא: "אמנות האש", כאשר נהוג לכלול באומנות זו גם אמנות של יצירת זיקוקי די-נור וגם פעלולים של עשן, פיצוצים ועוד. לרוב, משתמשים במכונות פירוטכניקה באירועים מסוגים שונים, אבל משתמשים במכונות אלו גם לצרכים צבאיים במקרים רבים.

אם אתם עומדים לערוך אירוע בקרוב, בהחלט יש מספר דברים שכדאי לדעת בכדי שתוכלו "להעיף" את האירוע שלכם לשמיים, שמיים תרתי משמע. רוצים בועות סבון שעפות למעלה? בלונים שמתפוצצים? זיקוקים שנורים מתוך מכונות פירוטכניקה? ומה לגבי מכונות שלג ומכונות עשן? כל אלו הם מופעי פירוטכניקה מסוגים שונים, שבהחלט אתם יכולים לקבל אצלכם באירוע.

אז אם ככה, קבלו את המדריך המלא למופעי ומכונות פירוטכניקה, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת בכדי להפיק את האירוע המושלם.

 

כל מה שחשוב לדעת על מופעי פירוטכניקה ב-2020

קודם כל אנחנו רוצים שתכירו את חברת מאסטר סייל (MASTER SALE), שמספקת שירותי השכרת ציוד לאירועים. את החברה תוכלו למצוא בכתובת הזאת https://master-sale.co.il/ ותוכלו בעזרתה להפוך את האירוע שלכם להיסטרי ברמות הכי גבוהות. עם מוניטין רב שנים וניסיון מקצועי נרחב, הצוות של חברת מאסטר סייל יידעו כיצד למנף את האירוע שלכם.

תוכלו גם לרכוש וגם לשכור מחברת מאסטר סייל מכונות פירוטכניקה, כאלו שיובילו את האירוע שלכם להיות באמת בלתי נשכח. מכונות פירוטכניקה יכולות להגיע בשלל סוגים ודגמים, כאשר כל אחת מהמכונות האלו למעשה מבצעת פעולות אחרות.

 

האם כל אחד יכול להפעיל מכונת פירוטכניקה על דעת עצמו?

חשוב לציין, במקרים מסוימים ישנן מכונות פירוטכניקה אשר מצריכות מפעיל מוסמך. למשל, במקרים שבהם אנשים מעוניינים בפירוטכניקה של זיקוקים באירוע. בכל מקרה שבו אתם מעוניינים בזיקוקים באירוע שלכם, חשוב לזכור כי המפעיל עשי להיות חובה.

כמובן, לא עבור כל סוגי הזיקוקים דרוש מפעיל פירוטכניקה מוסמך. אגב, לידיעתכם הכללית, במקרים מסוימים יהיה גם צורך בבדיקה של חבלן משטרה טרום האירוע. במילים אחרות, אם מדובר בזיקוקים מסוכנים או בלוקיישן בעייתי, חבלן משטרה יצטרך להגיע למקום האירוע ולבדוק אותו.

 

יהיה ניתן להפעיל פירוטכניקה מורכבת רק לאחר בדיקות הלוקיישן

אם יימצא כי מקום האירוע מתאים להפעלת פירוטכניקה, לא תהיה שום בעיה ואתם תוכלו להנות מזיקוקים בשמיים. בכל מקרה, בין אם אתם מעוניינים לשכור מכונה מסוג כזה או אחר, אנחנו ממליצים לכם לקבל ייעוץ בנושא.

בסופו של דבר, אתם מעוניינים במכונות איכותיות ומקצועיות שלא יגרמו לכם לחוות תקלות כאלו ואחרות. אם במהלך האירוע תהיינה איזושהי תקלה במכונת הפירוטכניקה, הרי שאף אחד לא ייצא מורווח מהעניין.

להיפך, זה פחות או יותר יבאס את כל משתתפי האירוע. צריכים סיוע נוסף, או ייעוץ בנוגע לפירוטכניקה? צוות המומחים של חברת מאסטר סייל זמין לפנייתכם. בהצלחה!

 

זיקוקים בכל הצבעים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים ואטרקציות
מסיבת הפתעה
אמן חושים למסיבת הפתעה

מסיבת הפתעה היא אירוע קטן ובכל זאת מורכב מכיוון שצריך להצליח ולהפתיע את חתן השמחה. איזה סיפור נמכור לו

קוסם מצויר
אמן חושים בירושלים

ירושלים בירת ישראל היא העיר הגדולה במדינה. מדובר על עיר מיוחדת מאוד עם שיק אירופאי ואווירה ים תיכונית. העובדה

איש אומר משפת
תרגום סימולטני

במדינת ישראל מתקיימים מדי שנה אלפי כנסים אשר בהם משתתפים לא מעט אורחים מרחבי העולם. לצורך כך, ישנה חשיבות