נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מיטת שיזוף

איש לאחר הטיפול

מיטות שיזוף הן פריט נפוץ בארצנו שטופת השמש. נוכל להיתקל במיטות שיזוף במקומות ציבוריים שונים, למשל- בחופי הרחצה, בבריכות ציבוריות, ואפילו בפינות מסוימות ברחבי העיר ת"א. מעבר לכך- נראה שמיטות שיזוף הופכות למקובלות גם בקרב המגזר הפרטי. מיטת שיזוף הינה רהיט בעל מספר פונקציות נחוצות, והתכנון שלה דורש השקעת מחשבה. מעבר לעובדה שמיטת שיזוף צריכה להיות נוחה, רצוי שיתלווה אליה מזרן מתאים ועמיד בפני מים, ותוספות נוחיות נוספות, כגון אופציה להרמת המשענת למספר רמות גובה שונות.

למה צריך מיטת שיזוף?

כולנו מכירים את הסיטואציה הבאה: הגענו לחוף הים, מצאנו לנו מקום מושלם, קצת שמש וקצת צל, ואפילו מיטת שיזוף מפלסטיק לבן ממתינה לנו…מיד התחלנו להתמקם, וברגע שהתמתחנו לנו על המשענת- הגיע בחור חגור פאוץ' מרשרש ממטבעות, על מנת לגבות מאיתנו את עלות השימוש במיטת השיזוף. מיטת השיזוף מהווה חלק בלתי נפרד מחייו של הישראלי הממוצע, המבלה חלק ניכר מחייו במקומות שטופי שמש. היא מאפשרת לנו רגיעה ומנוחה, תוך הנאה מקרני השמש במטרה "לתפוס צבע", או פשוט סתם לנוח בצל ולקרוא ספר או לחשוב על החיים.

מיטת שיזוף- פנים רבות לה

בפסקה הקודמת, בוודאי דמיינתם את הסוג הפשוט ביותר של מיטת השיזוף, אותה מיטה מפלסטיק לבן או צבע אחר, הנפוצה בכל חוף רחצה. מיטות שיזוף יכולות להגיע במגוון דגמים וצורות, וברמות משתנות של נוחיות ויוקרה. יצרני מיטות מסוימים, שמים דגש על עניין הריפוד והנוחיות, והתוצאה היא למשל- מיטות מחומרים גמישים ונוחים לשכיבה, מיטות המרופדות במזרן למיטת שיזוף, ומיטות עם משענת נוחה ומתכווננת. חיפוש קצר ברשת, יחשוף בפניכם עולם שלם של מיטות שיזוף בצבעים, דגמים, גדלים ומחירים שונים.

מיטת שיזוף- לא רק בים ובבריכה

פעם, מיטת שיזוף הייתה משהו שלא בהכרח רואים כל יום, והייתה מתלווה אליה האווירה המיוחדת של ביקור בחוף הים או בבריכה הציבורית. אך עם הזמן- מיטות שיזוף הפכו גם לנחלת המגזר הפרטי. בין אם מדובר באנשים שמגיעים לים עם מיטת שיזוף אישית מתקפלת, ובין אם בכאלו הרוכשים מיטת שיזוף לגינה שלהם, נראה שהשוק מציע מגוון רב ומותאם לכל דורש.
לאלו מבינכם השוקלים לרכוש מיטת שיזוף- ההיצע גדול, ומומלץ להשקיע מעט מחשבה בעניין, ואף לבצע סקר שוק זריז. כדאי להבין עם עצמנו מה ייעודה של מיטת השיזוף, כך שנעשה בחירה נכונה בעת רכישתה. במידה למשל, ואנו מעוניינים לקחת אותה איתנו לעתים תכופות- סביר להניח שנעדיף מיטה מתקפלת וקלה מאלומיניום, על פני מיטת שיזוף כבדה מעץ מלא.

בילוי בים ובבריכה הוא נפוץ בארצנו, ואל לנו לפסול הנאה מהאקלים הים תיכוני גם בגינה הפרטית שלנו. נראה שהשוק מציע מגוון רב של מיטות שיזוף גם ללקוח הפרטי, וההנאה מהפריט המפנק הזה- כבר מזמן אינה מוגבלת למקומות ציבוריים בלבד.

מכונת שיזוף

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לייף סטייל
נעל בצבע אדום
נעלי נשים מליסה Melissa

מחפשת את נעל נשים יפה ואיכותית? ובכן,אנו גאים להציג לך את המותג מליסה אשר זוכה לשבחים רבים מלקוחות בשל