נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

עסקים קטנים? השקיעו בעצמכם ועברו לעבוד מחלל עבודה משותף

חללי עבודה ראשית

מכירים את הבניינים העצומים באיזורי התעשייה של תל אביב, הוד השרון, רעננה או יקנעם ששמות של חברות ענקיות מתנוססים על גביהם? בדרך כלל מדובר בחברות שכל הבניין שייך להן, חברות עם מאות וגם אלפי עובדים שזקוקים למשרדים רבים לשבת בהם. בכל מה שקשור בעסקים קטנים הדבר עובד קצת אחרת. אתם בעלים של עסק קטן או עסקים קטנים? השקיעו בעצמכם ועברו לעבוד מחלל עבודה משותף.

מה הוא חלל עבודה משותף?

חלל עבודה משותף הוא תולדה של השנים האחרונות, בהן הגיעו למסקנה שאנשים שעובדים במשרות פרילנס וכן עסקים קטנים זקוקים לחללי עבודה שיאפשרו להם לעבוד בשקט. חללי העבודה המשותפים הם בדרך כלל מעוצבים בעיצוב מודרני וחדשני שמשתלב בצורה נהדרת עם הראש הצעיר והרענן של הפרילנסרים ושל בעלי העסקים הקטנים. בנוסף לעיצוב, חללי העבודה המשותפים מציעים בדרך כלל מטבחון קטן ובו מגוון סוגי תה, סוגי קפה, צלחות, סכו"ם, מקרר ולמעשה מציע את כל מה שיכול לאפשר לעובד יום עבודה נעים עם כל מה שהוא צריך מסביבו.

עסקים קטנים? השקיעו בעצמכם ועברו לעבוד מחלל עבודה משותף

אז למה לכם לעבור לעבוד מחלל עבודה משותף? פשוט מאוד. מחירי השכירות של חללי העבודה המשותפים הם בדרך כלל נוחים יותר ביחס למחירי השכירות של בניין משרדים או של כמה משרדים בתוך בניין משרדים. חללי העבודה המשותפים פונים יותר לקהל הצעיר שמבין היום שאין צורך ממשי במשרד קבוע, ואפשר בהחלט להסתובב עם המחשבים הניידים בין המרחבים של חללי העבודה המשותפים.

בנוסף, כמו בכל בניין משרדים שהוא, גם בחללי העבודה המשותפים נמצאים בדרך כלל מנהלי רווחה שמארגנים הפי האוורים בימי חמישי כדי לפנק את שוכרי חללי העבודה המשותפים, ולמעשה נוצרת בחללים האלו קהילה קטנה שיכולה גם לעזור לעסק שלכם להתפתח בצורה מאוד חיובית.

איך בוחרים חלל עבודה משותף?

בעלי עסקים קטנים? הגעתם להחלטה שאתם עוברים לעבוד מחלל עבודה משותף? נהדר. עכשיו רק צריך להבין איך עושים את זה ואיך עושים את הבחירה המושלמת לחלל העבודה המשותף שלכם.

בדיוק בשביל זה הוקם האתר ספייסנטר. ספייסנטר הוא אתר שמשווה בין חללי עבודה משותפים בכל רחבי הארץ. בין אם אתם מחפשים חללי עבודה בבאר שבע, חללי עבודה בתל אביב, בהרצליה, בירושלים או ברמת גן – ספייסנטר יתן לכם את כל התשובות להן אתם זקוקים.

כמה עולה חלל עבודה? מצאו את התשובה בקלות בחיפוש בספייסנטר. איזה סוגים של משרדים חלל העבודה מציע לי? הזינו את הפרטים וספייסנטר כבר ידאג לתת לכם את התשובה.

חללי עבודה

אז מה עושים עכשיו?

פשוט מאוד. נכנסים לאתר של ספייסנטר, מזינים את מה שרוצים לחפש, מתחילים להשוות ובוחרים לכם חלל עבודה שיתאים בדיוק לצרכים האישיים שלכם. בהצלחה!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עסקים
SMS
הנעה לפעולה ב-SMS ללקוחות

בעידן הדיגיטלי התפתחו אמצעי שיווק רבים חדשים, זאת לצד אמצעי שיווק מסורתיים שהיו קיימים בעבר ובחלקם עוד נעשה שימוש