נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

רכישת קרקע – רק באמצעות חברה מקצועית

רכישת קרקע ראשית

תחום רכישת הקרקעות הפך לתחום החם ביותר בעולם הנדל"ן, זאת משום שהוא יכול להניב תשואה נאה ביחס להשקעה. אבל, ישנם שרלטנים רבים בתחום וחשוב לרכוש קרקע רק מחברה מקצועית.

רכישת קרקע להשקעה – סכנה לרוכשים

רכישת קרקע לטובת השקעה הפכה בשנים האחרונות לאחד התחומים הבולטים והחמים ביותר בעולם הנדל"ן הישראלי. למעשה, אם עד לפני מספר שנים רוב הרוכשים היו בעיקר יזמים גדולים, כיום יותר ויותר ישראלים ואנשים פרטיים מעוניינים להתאגד יחדיו בקבוצת רכישה או לרכוש באופן עצמאי קרקע אשר בעתיד ייבנו עליה בניינים, מגדלים ומשרדים ובכך תוחזר ההשקעה הראשונית, אשר יכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. הפיתוי אשר ניצבים מולו רבים הוא רב: ניתן לראות אין ספור פרסומות אשר קורצות מאוד לעין וזאת בשל המחירים הזולים יחסית, גם באזורי ביקוש. דוגמא לכך ניתן לראות במקרה אשר התרחש בשנה האחרונה בו חברת "נופי אלעד" שיווקה קרקעות ביישוב המבוקש אלעד. אלעד נחשבת לאחד הישובים במבוקשים ביותר בישראל, בעיקר עבור המגזר החרדי וזאת בשל העובדה כי מדובר בעיר אשר ממוקמת באזור נוח במרכז הארץ, במרחק קצר מראש העין וסמוך לצירי התחבורה כביש 444 וכביש 6. בנוסף, איכות החיים באלעד נחשבת לבין הטובות בישראל והיא עיר אשר זכתה בכוכבי יופי אשר מוענקים מדי שנה מטעם המועצה לישראל יפה. היזמים באלעד שיווקו קרקע בצורה אגרסיבית ביותר, זאת בתואנה כי מדובר בקרקע עתידית להרחבה של העיר, אך בפועל מסתבר כי לא כך הדבר והפוטנציאל לבנייה הוא אפסי. למעשה, עשרות רוכשים נותרו מאוכזבים.

רכישת קרקע

בדיקת זכאות לרכישת קרקע בזול – פוטנציאל הרסני

המקרה אשר התרחש באלעד הוא לא מקרה בודד, אלא מדובר לצערנו בתופעה אשר תופסת תאוצה רבה בשנים האחרונות וזאת לאור כניסתם של עשרות יזמים אשר מציעים הצעות אטרקטיביות וזולות בדיוק כפי שהציעו היזמים של "פסגות אלעד" בהצעות מפתות ביותר עבור הציבור הרחב. חשוב לדעת: רכישה של קרקע היא הזדמנות נדל"נית מצוינת, אך אסור לסמוך על יד הגורל אלא לבצע בדיקות רבות באשר לקרקע כמו גם למי שמשווק אותה, וזאת כדי למנוע את המצב שהתרחש באלעד כמו גם בעשרות מקומות נוספים בישראל.

רכישת קרקע – רק עם חברה מקצועית

אם ברצונכם לרכוש קרקע בדקו היטב מי הם המשווקים (ניתן לבדוק באמצעות רשם החברות כמו גם באינטרנט) ולבצע חקר שוק. כמו בכל תחום בחיים, חקר שוק היא הפעולה הטובה ביותר שאנו יכולים לבצע וזאת כדי להגן על עצמנו במקרה הצורך מפני חובבנים אשר רוצים לגזול את כספנו. לכן, בחרו חברה מוכרת בתחום אשר מחזיקה בשירות לקוחות ייעודי המטפל בפניות הלקוחות, כמו גם קבלת עדכון תקופתי כך שתוכלו להיות בטוחים שכספכם מצוי אצל חברה אמינה ומקצועית.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פיננסים
מס שבח
מה זה מס שבח?

מדינת ישראל גובה מיסים שונים מאזרחי המדינה, ממס הכנסה בסיסי על עבודה ועד מס על רווחי הון, מס רכישה