נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

ארבעת הפרטים החשובים שצריך לדעת על עורך הדין שלכם

pexels-miguel-á-padriñán-1061139 (1)

מחפשים עורך דין אבל לא יודעים איך למצוא את האחד המתאים עבורכם? מתלבטים לגבי עורך הדין שלכם? ריכזנו עבורכם את כל הפרטים החשובים שעליכם לדעת על עורך הדין שלכם, שיעזרו לכם להחליט האם הוא בדיוק מי שאתם צריכים.

 

רמת מקצועיות

חשוב שתדעו מה היא רמת המקצועיות של עורך הדין שלכם. גם אם אין לכם ידע בתחום המשפטים זה לא אומר שלא תוכלו לדעת כמה הוא מקצועי. עורך הדין שלכם כאן לרשותכם. נצלו זאת ושאלו אותו כל שאלה שעולה לכם. כמובן שמטרת השאלות היא שאתם תקבלו מידע ותבינו את התהליך שאתם עוברים, אך שימו לב לתשובות שהוא נותן לכם.

אם הוא מתחמק ממתן תשובות או נותן תשובות קצרות ולא מקצועיות, זה יעיד לכם שהוא לא מקצועי. חשוב שעורך הדין שלכם יענה לכל שאלה שלכם, יספר לכם לקראת מה אתם הולכים ולא יענה על דברים שאין לו הבנה בהם. במידה ותרצו מידע נוסף על עורכי דין תוכלו למצוא באתר – https://liatfaigel-law.co.il.

 

כמה הוא מנוסה?

הניסיון עושה את ההבדל והוא חשוב מאוד על מנת לדעת שיש לכם עורך דין מוסמך שיכול לעזור לכם. לכן חשוב להבין מהי רמת הניסיון של עורך הדין שלכם. תוכלו לשאול אותו לגבי תיקים קודמים דומים לשלכם. כך גם תבינו אם יש לו ניסיון עם מקרים אחרים, וגם תראו איך זה עבד אצל אחרים. אם תרצו, תוכלו לחפש ברשת את שמו של עורך הדין שלכם. ישנם אתרים אשר יעלו בפניכם את כלל התיקים הקודמים שלקח בהם חלק.

 

בדקו המלצות קודמות

הניסיון חשוב אבל הוא לא יעיד האם הלקוחות הקודמים היו מרוצים מעורך הדין או לא. בזמן שאתם מחפשים ברשת תיקים קודמים של עורך הדין שלכם, כדאי גם לחפש מה כתבו עליו והאם יש עליו המלצות או דיס-המלצות. נכון שהניסיון של כל אחד עם עורך הדין הוא אינדיבידואלי ומה שעבד לאחרים לא בהכרח יעבוד לכם. אך במידה ומרבית הלקוחות הקודמים יהיו מרוצים זה יעיד לכם שאתם בידיים טובות.

 

טוב שם טוב

לא סתם אומרים ששם טוב זה חשוב. כדאי מאוד שתדעו על עורך הדין שלכם מה חושבים עליו קולגות נוספים. יתכן והלקוחות יהיו מרוצים מאוד אך הקולגות יגידו משהו אחר. שמו של עורך הדין בעולם המשפט יעזור לכם להבין כמה הוא מקצועי וכמה הוא באמת מצליח בתחום.

נכון ששמו יכול להיות מוטה, אך כן כדאי לשאול עורכי דין אחרים מה הם יודעים עליו. הם ידעו לומר לכם דברים שרק בעלי מקצוע ידעו לומר. כך למשל תוכלו לשאול האם המחיר שנלקח מכם הוא הוגן, או האם עורך הדין ניצח ברוב התיקים שלו.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עריכת דין
הליך בוררות
מה היא העלות של הליך בוררות?

סכסוכים אינם עניין נעים, אבל לפעמים אין ברירה, הם נוצרים, וצדדים בסכסוך צריכים לפנות לגורם שלישי, שיכריע עבורם בסוגיית