נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4  טיפים למציאת עורך דין מיסים

עורך דין מס

חיפוש אחר עורך דין מיסים זה לא עניין של מה בכך. שכן, כל אחד רוצה להיות בטוח שהוא יגיע לאיש מקצוע שמכיר את הנושאים המשפטיים שנוגעים לענייני המס מקרוב (לדוגמא: הגעה להליכי פשרה מול רשות המיסים אישומים בעבירות מס, חקירות מס ועוד). מדריך זה נכתב במטרה להקל על מי שמזדהים עם הנאמר לעיל. אם מדובר בנושא שקרוב לליבכם, כדאי שתישארו כאן ותגלו מהם 4 הטיפים החשובים שיאפשרו לכם לבצע את הבחירה הנכונה.

 

טיפ מספר 1 – תבדקו את גודל המשרד

ניתן לומר שהגודל כן קובע בכל הנוגע לבחירת המשרד של עורך הדין שייבחר על ידיכם. שכן, בחירה במשרד גדול תאפשר לכם להיות בטוחים במשאבים שעומדים לרשותו, לדוגמא:

  • מספר רב של אנשי צוות עם ניסיון בתחום
  • גישה נרחבת למאגרי מידע בתחום המשפט

 

אלה יכולים להתגלות כמועילים במיוחד עבור מקרים מורכבים או מקרים שנחשבים כבעלי סיכון גבוה. רגע לפני שנעבור לטיפ הבא, נדגיש שבמהלך הבירור אודות גודל המשרד, עליכם לבדוק פרטים אודות כישוריהם של הצוות, לרבות עורכי דין ועוזרים משפטיים שעובדים בו. שכן, אלה יכולים להשפיע באופן ניכר על ההצלחה של התיק שלכם.

 

טיפ מספר 2 – תערכו חיפוש ממוקד אחר המלצות עדכניות

הרשת מלאה בחוות דעת שנכתבו על ידי לקוחותיהם של עורכי דין שעוסקים בתחומים שונים. עליכם לערוך חיפוש נרחב שיאפשר לכם להגיע בסופו של דבר אל עורך דין מיסים מומחה שנחשב לטוב ביותר בתחום. כדי להגיע לתוצאה זו במינימום מאמץ, תצטרכו להשתמש בכל הפלטפורמות הבאות:

  • קבוצות שעוסקות בתחום המשפט ברשתות החברתיות
  • לשונית הביקורות (גוגל)
  • פורומים משפטיים

 

 

טיפ מספר 3 – בדקו את הוותק של עורך הדין

אם טרם יישמתם את הטיפ השני, כדאי שתדעו שעליכם לשלב עמו את הטיפ הנוכחי. כלומר, תצטרכו להתמקד בוותק של עורכי הדין השונים. שכן, בחירה בעורך דין שיש לו וותק של שנים רבות בתחום, תשרה בכם רוגע, מכיוון שהוא צבר ידע חיוני לאורך השנים שלא תוכלו למצוא אצל עורכי דין "מתחילים".

 

טיפ מספר 4 – תקיימו שיחת ייעוץ

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק במציאת עורך דין מיסים, מבלי להציע לכם לערוך שיחת ייעוץ טרם ההגעה למשרדו. כך תוכלו לחסוך לעצמכם את הנסיעות, חיפוש אחר חנייה ועוגמת נפש, במידה ויתגלה שעורך הדין אינו מתאים לכם מסיבה כזו או אחרת. נדגיש שעורכי דין מנוסים צפויים להתעקש על עריכת שיחה זו מרחוק מכיוון שהזמן שלהם יקר.

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן למצוא עורך דין!

כל אחד צריך להכיר ב – 4 הטיפים שיאפשרו להגיע לעורך דין מיסים מומלץ. מי שקראו את השורות שלעיל בעיון רב, יודעים מה עליהם לעשות בשלב זה, כדי לקבל את השירות הטוב ביותר. לנו רק נותר לאחל שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך.

מחפש עו_ד מיסים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עריכת דין
הליך בוררות
מה היא העלות של הליך בוררות?

סכסוכים אינם עניין נעים, אבל לפעמים אין ברירה, הם נוצרים, וצדדים בסכסוך צריכים לפנות לגורם שלישי, שיכריע עבורם בסוגיית