נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 סיבות לקחת הלוואה לרכב חדש

הלוואה לרכב חדש

אחת הקניות הגדלות ביותר בחיינו היא קניית רכב חדש למשפחה. כיום קניית דירה נשמעת אפילו כדבר רחוק ולא מושג מה שהופך את קניית הרכב לקנייה היקרה ביותר. חשוב לנו לקנות רכב חזק ואיכותי שיחזיק להרבה שנים וייצר לנו ביטחון בכביש, אך לא תמיד יש לנו את המשאבים הכלכליים הנדרשים בשביךל לקנות במכה אחת את רכב החלומות שלנו. לכן, יותר ויותר אנשים בוחרים לקנות רכב עם הלוואה ולכסות את אותה הלוואה עם השנים. רוצים לדעת אם זה כדאי? הינה 5 סיבות למה כדאי לכם לקחת הלוואה לרכב חדש.

 

בניית תכנית עסקית להחזרת הכסף

כמו שאמרנו מקודם, לא תמיד יש ברשותנו את הסכום המתאים לקניית רכב. לכן הלוואה לרכב חדש המותאמת לקניית רכב תאפשר לנו לתכנן קדימה את ההחזרה שלנו ולראות איך אנחנו עומדים באותה ההחזרה. כך נוכל לקנות את הרכב שאנחנו רוצים וצריכים מצד אחד, אבל לא להיכנס לחובות רציניים או להיתקע עם רכב לא טוב.

 

רכבים חדשים דורשים פחות טיפול

אם מסתכלים על ההוצאות שלכם בצורה יותר רחבה, ההוצאות לא נגמרות רק בקניית רכב. אחר כך יש הוצאות על טיפולים למיניהן, על בדיקות תקופתיות וכמובן על דלק. לרכב חדש ייקח הרבה יותר זמן להיהרס ולראות מוסמך וכך אתם חוסכים את הוצאות הטיפול ברכב ומשתמשים בהם בשביל להחזיר את ההלוואה שלקחת. אם לא תקנו רכב חדש בסוף תצטרכו להוציא את אותם הסכומים רק תאשרו בלי רכב החלומות שלכם.

 

רכב חדש משדר הצלחה ומכניס כסף

דמיינו לעצמכם מה יגרום לכם יותר לרצות לקחת מישהו לעבודה במשרד בכיר- מישהו שבא עם טרנטה ישנה ומקומטת, או מישהו שמגיע עם רכב חדש ומצוחצח שהוא קנה. רושם ראשוני זה דבר מאוד חשוב ולכן הנראות שלכם היא כן משמעותית בעניין הזה. אם תראו טוב,  מסודר ורציני תוכלו להתקדם לעבודות טוב יותר וכך בסופו של דבר קניית רכב חדש עם הלוואה תעזור לכם בסך הכול להכניס יותר כסף ממה שהכנסתם בעבר.

 

בטיחותי יותר

בגלל המון פיתוחים חדשים שיצאו לשוק, עדיף לכם לקנות רכב חדש כדי להרגיש הרבה יותר בטוחים על הכביש וגם להיות באמת יותר בטוחים. לפעמים אנו נאלצים להתמודד עם שחיקה ממושכת של רכב שלא תמיד נדע לזהות את זה. לכן שווה לכם לקנות את הרכב החדשה ואף לקחת הלוואה בשביל זה כי הבריאות והבטחון שלכם חשובים יותר מכל הכסף שבעולם!

לסיכום זה אמנם לא קל לקחת הלוואה ולנהל אותה בצורה חכמה, אך במקרה של לקיחת רכב זה דווקא יכול להשתלם לכם מאוד. רבים לא זוכרים את זה, אבל בניגוד לחופשה למשל, רכב הוא כן נכס שנשאר איתכם.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

הלוואה לרכב חדש

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פיננסים
מס שבח
מה זה מס שבח?

מדינת ישראל גובה מיסים שונים מאזרחי המדינה, ממס הכנסה בסיסי על עבודה ועד מס על רווחי הון, מס רכישה